VitCenKat 10 x 2 cm

Deelnemende praktijken

Manuele Therapie Simone Warmenhoven

Simone Warmenhoven, manueel therapeut en cranio faciaal therapeut, mindfullness trainer.

06 128 20 969 - info@mt-sw.nl

Klik hier voor de website

L4a Yoga

Elvira Pronk-Buné 

06 461 89 695 -
elvira_pronk-bune@hetnet.nl

Klik hier voor de website

Opleiding Psychomotorisch Kindercoach

Lenny Zuijderduijn, kindertherapeut en opleider

06 428 48 600 - info@leerproblemendebaas.nl

Klik hier voor de website

Praktijk-Unwind

Martine van der Plas, Gecertificeerd TRE® Provider, stress- en burn-out coach

06 184 85 789 - martine@praktijk-unwind.nl

Klik hier voor de website

Chandima Yoga

Rosanne Sprengers , docente bij Chandima Yoga.

06-50 60 12 59 - rosanne@chandima-yoga.nl

Klik hier voor de website

Haptonomie Katwijk

Marielle van der Meij, haptotherapeut
06  303 21 875 - marielle@haptonomiekatwijk.nl
Gina van der Plas, haptotherapeut
06  262 82 365 - gina@haptonomiekatwijk.nl
Klik hier voor de website

Psychotherapiepraktijk In Verbinding

Celine van Mastrigt, 

GZ – psycholoog, bondingpsychotherapeut, psychotherapeut 

06 110 33 106info@sameninverbinding.nl
Klik hier voor de website

Buurtzorg team KatwijkRijnValkenburg

Klik hier voor de website

Yoga met Jan

Jan Vlasman, Yoga docent
06 156 94 725 - jan@yogametjan.nl
Klik hier voor de website

Wij werken samen met

Stichting Autisamen

Samen autisme, vriendschappen in plaats van isolement!

autisamen@gmail.com

Klik hier voor de website

Your Natural Life

In het Vitaliteit Centrum Katwijk aan den Rijn staan we voor holistisch kijken naar de mens. Om die reden werken we in de regio samen met orthomoleculair therapeut Yvonne Kuijpers. Zij is met haar praktijk gevestigd in Oegstgeest. Zie de bijgaande link voor meer informatie en contactgegevens.

Klik hier voor de website
­